На гору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Здобуття професії сьогодні - запорука гідного життя завтра

ПТУ №16 м.Мала Виска

Шановні гості, дорогі працівники!

30-річний ювілей нашого училища зібрав у цій залі людей не байдужих до профтехосвіти. І мені особливо приємно вітати поважних гостей, шановних колег, усіх тих, хто трудився поряд з нами довгі роки і не став байдужим до долі нашого навчального закладу.

Адже за 30 років свого існування ми багато чого пережили доброго і прикрого. Але сьогодні наші серця огортають лише приємні спогади, бо було їх значно більше. Ми добре пам’ятаємо прекрасні традиції проведення новорічних свят та випускних вечорів, активну роботу гуртожитку та училищної їдальні, проходження виробничої практики на новобудовах Жовтоводського управління, безмежну радість молодих спеціалістів, які отримували власне житло. Тут створювалися молоді сім'ї та народжувалися діти, які згодом ставали нашими учнями.

Ми урочисто святкували кожне десятиріччя – 10, 20 і сьогоднішній 30-тий ювілей. І всі ці роки я переконувався, що душею навчального закладу є колектив однодумців, якому під силу любі трудності. На сьогоднішній день нас 67. З них 30 – річний ювілей своєї трудової діяльності в училищі відмічає сьогодні наш головний бухгалтер Галина Михайлівна Лягул. 29 років педагогічної діяльності ( з дня першого набору ) за плечима трьох моїх колег :

- Галини Михайлівни Бевзюк

- Наталії Леонідівни Холодної

- Олени Анатоліївни Юрченко

Наступний відлік трудового стажу в училищі включає від 25 до 20 років. І такий запис в трудових книжках мають 9 працівників.

26 осіб трудяться в училищі від 18 до 10 років. Решта – представники молодого покоління – трудова біографія в училищі яких тільки починається.

Рік тому трудовий колектив училища довірив мені відповідальну місію – очолити керівництво навчальним закладом, який за 30 років свого існування має власні традиції.

Тому окремо хочеться сказати за власний внесок в історію нашого училища і висловити слова найщирішої подяки трудовому колективу за допомогу в реалізації творчих планів. Від душі дякую всім спонсорам та особисто керівнику фермерського господарства Флорі Андрію Володимировичу за посильну фінансову допомогу . Це з Вашою підтримкою ми провели вагомі ремонтні роботи фасаду училища, методичного кабінету, кімнати майстрів, відродили приміщення училищної їдальні.

Лише за рік спільної роботи і в надзвичайно складний час для нашої держави, ми зуміли зробити те, що лише планували роками.

І сьогодні я хочу назвати тих , хто приклав великі зусилля для відбудови нашого спільного дому – це насамперед групи будівельників під керівництвом майстрів виробничого навчання :

- Надії Павлівни Федорової

- Олени Георгіївни Болгаренкової

- Олени Сергіївни Докторової

Випускна група електриків з майстром виробничого навчання Василя Івановича Калашнікова

Тесляр училища _ Маслов Олександр Іванович

Увесь склад техперсоналу, колектив викладачів та майстрів виробничого навчання. Завдяки Вам , ми маємо сьогодні навчальний заклад не гірший в області.

Як керівнику навчального закладу дозвольте представити шановних гостей, які завітали на наше свято.

Це - Заступник директора департаменту освіти і науки Переверзєв Віктор Володимирович. - Голова районної державної адміністрації Сорока Павло Володимирович - Заступник голови районної державної адміністрації Синчук лілія Сергіївна - Міський голова Гульда Юрій Леонідович - Головний бухгалтер департаменту освіти і науки Ляшенко Тетяна Миколаївна - Керівник контрольно ревізійної групи департаменту освіти і науки Романенко Олександр Володимирович - Керівник фермерського господарства Флоря Андрій Володимирович - Директор навчально-методичного кабінету професійно – технічної освіти Стаценко Ольга Валентинівна - Завідуюча відділенням банку «Аваль» Федорова Галина Олександрівна - Колишня учениця нашого училища головний бухгалтер районної лікарні Ткаченко Тетяна Вікторівна - Керівник фермерського господарства Прилуцький Микола Олексійович - Голова районної профспілкової організації Барановський Валерій Дмитрович - Завідуюча районним відділом освіти Шпак Алла Володимирівна - Приватні підприємці магазину «Імперіал» Яценко Раїса Петрівна та Олег Богданович

Дякую всім , хто сьогодні з нами!

Надіємося, що попереду нас чекають нові ювілеї, бо профтехосвіта має майбутнє.

Copyright © 2019 ПТУ №16 м.Мала Виска Rights Reserved.