На гору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Здобуття професії сьогодні - запорука гідного життя завтра

ПТУ №16 м.Мала Виска

Президент України Петро Порошенко підписав указ №366-215, яким відзначив особисто мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час виконання військового обов’язку у ході проведення антитерористичної операції на Сході України військовослужбовців та їх командирів, нагородивши державними нагородами України. Серед тих, кого було нагороджено орденом «За мужність III ступеня Віктора Сергійовича Васалатія - учня ПТУ №16 м. Мала Виска.

 

 

 

 

 

 

Випускник нашого училища Євгній Веретенін восени 2014року пішов доброволцем в зону АТО бійцем батальйону "Айдар".

Протягом майже півтора року Женя виконував цю нелегку роботу - боронив разом з побратимами незалежність рідної України. Нелегкими були дні проведені на передовій, але Женя мужньо виконував цю місію і завжди говорив своїм єдиним рідним людям бабусі ті дідусю, що "Якщо не я то хто тоді?"
І своє перше поранення Євген отримав, рятуючи своїх найближчих товаришів. Того дня свій військовий обов`язок Євген Веретенін виконував з честю, ризикуючи власним життям під час бою з терористами за блокпост під Трьохізбенкою, він прикрив собою товаришів, врятувавши їм життя.
Указом Президента України від 25 грудня 2015 р. за номером №722/2015 нагороджений орденом "За мужність " ІІІ ступеня.

 

Copyright © 2019 ПТУ №16 м.Мала Виска Rights Reserved.