На гору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Здобуття професії сьогодні - запорука гідного життя завтра

ПТУ №16 м.Мала Виска

    Насичений подіями рік  добігає до кінця. І саме 19 грудня стало знаменним в історії нашого училища у зв’язку з відкриттям навчально – практичного центру зварювальних робіт. У відкритті центру взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Разом із керівництвом району, працівниками навчального закладу, представниками інших професійних закладів освіти області, потенційними роботодавцями майбутніх випускників він оглянув обладнану майстерню навчального  центру та високо оцінив їх рівень.

    Серед тих, хто прийшов привітати викладачів і учнів училища з такою вагомою подією був заступник директора Кіровоградського обласного центру Стоян Богдан Сергійович   та голова фермерського господарства з Великої Виски, депутат обласної ради від «Батьківщини» Андрій Флоря.  Андрій Володимирович має давні партнерські зв’язки з училищем, постійно надає спонсорську допомогу, тож і в цій справі, незважаючи на те, що Центр створювався за кошти обласного бюджету, також долучився до його впорядкування.

    Новостворений навчально – виробничий центр, діятиме  на базі професійно – технічного училища  № 16 м. Мала Виска, не лише готуватиме фахівців за спеціальностями « Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник», а й займатиметься перепідготовкою працівників зварювальних професій з усієї Кіровоградщини,  стажування майстрів за новітніми технологіями з використанням сучасного зварювального обладнання. І це далеко не перший і не останній об’єкт навчальних споруд училищного комплексу запущених в дію протягом останніх років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 ПТУ №16 м.Мала Виска Rights Reserved.