На гору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Здобуття професії сьогодні - запорука гідного життя завтра

ПТУ №16 м.Мала Виска

    Міністерство освіти і науки України продовжує здійснювати переоформлення ліцензій на освітню діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (далі - закон) на  безстрокові та оформлює їх тільки в електронному вигляді (частина одинадцята статті 13 закону).

    Інформацію про переоформлення ліцензій розміщено на офіційному веб-сайті МОНу у листі від 10.11.2017 №1/9-607.

    На часі: Електронна ліцензія.

    На часі: Нові ліцензійні умови.

    Рішенням комісії міністерства освіти і науки України від 22.03.2018 протокол № 3/2-6 "Про впровадження електронного ліцензування осітньої діяльності закладів освіти у сфері вищої та в подальшому професійної (професійно-технічної) освіти з використанням Єдиної державної електронної бази з питань освіти"

Президент України Петро Порошенко підписав указ №366-215, яким відзначив особисто мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час виконання військового обов’язку у ході проведення антитерористичної операції на Сході України військовослужбовців та їх командирів, нагородивши державними нагородами України. Серед тих, кого було нагороджено орденом «За мужність III ступеня Віктора Сергійовича Васалатія - учня ПТУ №16 м. Мала Виска.

 

 

 

 

 

 

Випускник нашого училища Євгній Веретенін восени 2014року пішов доброволцем в зону АТО бійцем батальйону "Айдар".

Протягом майже півтора року Женя виконував цю нелегку роботу - боронив разом з побратимами незалежність рідної України. Нелегкими були дні проведені на передовій, але Женя мужньо виконував цю місію і завжди говорив своїм єдиним рідним людям бабусі ті дідусю, що "Якщо не я то хто тоді?"
І своє перше поранення Євген отримав, рятуючи своїх найближчих товаришів. Того дня свій військовий обов`язок Євген Веретенін виконував з честю, ризикуючи власним життям під час бою з терористами за блокпост під Трьохізбенкою, він прикрив собою товаришів, врятувавши їм життя.
Указом Президента України від 25 грудня 2015 р. за номером №722/2015 нагороджений орденом "За мужність " ІІІ ступеня.

 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Випускники Професійно-технічного училища №16 - учасники АТО,

 які загинули захищаючи незалежність та цілісність нашої держави

Івандюк Віталій Анатолійовичнародився 11.12.1981року в м. Мала Виска Кіровоградської обл.  В    1997 р.  вступив до ПТУ № 16  м. Мала Виска на спеціальність  «Муляр, монтажник з монтажу сталевих та з/б конструкцій, електрозварник ручної дугової зварки», який закінчив  2000 р.

Призваний до лав збройних сил України  07.08.2014 Маловисківський РВК Кіровоградської обл. водієм-механіком відділення технічного обслуговування взводу забезпечення  гаубичного артилерійського дивізіону в/ч п.п.В1740. Звання – солдат. Загинув 03.06.2015р. в результаті  вогнепального поранення в базовому таборі м. Слов’янськ Донецької обл. (смерть пов’язана із виконанням службових обов’язків ).

  Похований 07.06.2015 р., м. Мала Виска Кіровоградської обл., кладовище в мікрорайоні «Костянтинівка».
   Залишились рідні:
   Батько-Івандюк Анатолій Петрович, 1960 р.н.,
   мати-Івандюк Світлана Станіславівна, 1964 р.н.,
   дружина-Івандюк Оксана Анатоліївна 1982 р.н.,
   діти: Івандюк Віталій Віталійович, 2004 р.н.
         Івандюк Наталія Віталіївна, 2003 р.н.
 
 
 
 
 
 
 
 

Пашко Олександр Іванович – народився 15 червня 1982 року в смт. Смоліно, Маловисківський р-н, Кіровоградська обл. .  В  1999 р. вступив до ПТУ № 16 м. Мала Виска на спеціальність «Муляр, монтажник з монтажу сталевих та з/б конструкцій. Електрозварник ручного зварювання»   , який закінчив 30.06.2000 р.  . Призваний до лав збройних сил України 11.03.2015р. Маловисківський РВК Кіровоградської обл.-  заступник командира взводу В4680. Звання – старшина . Загинув 09.08.2015 року, вогнепальне поранення грудної клітини з ушкодженням аорти на блокпосту №29 с. Світличне, Новоайдарський р-н, Луганська обл. Похований 13 серпня 2015 року, 12:00, центральне кладовище смт. Смоліно, Маловисківський р-н . Залишились рідні - Дружина: Пашко Наталія Олександрівна,14.09.1980 р.н.; 

Діти: Пашко Іван Олександрович, 24.06.2009 р.н.;

          Пашко Олександр Олександрович,21.11.1999р.н.;

Батько: Пашко Іван Антонович, 03.10.1956 р.н.;

Мати: Пашко Віра Осипівна, 12.12.1961р.н.;

Професійно-технічне училище №16 м. Мала Виска вул. Шевченко 56/1 Мала Виска 26200 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Шановні гості, дорогі працівники!

30-річний ювілей нашого училища зібрав у цій залі людей не байдужих до профтехосвіти. І мені особливо приємно вітати поважних гостей, шановних колег, усіх тих, хто трудився поряд з нами довгі роки і не став байдужим до долі нашого навчального закладу.

Адже за 30 років свого існування ми багато чого пережили доброго і прикрого. Але сьогодні наші серця огортають лише приємні спогади, бо було їх значно більше. Ми добре пам’ятаємо прекрасні традиції проведення новорічних свят та випускних вечорів, активну роботу гуртожитку та училищної їдальні, проходження виробничої практики на новобудовах Жовтоводського управління, безмежну радість молодих спеціалістів, які отримували власне житло. Тут створювалися молоді сім'ї та народжувалися діти, які згодом ставали нашими учнями.

Ми урочисто святкували кожне десятиріччя – 10, 20 і сьогоднішній 30-тий ювілей. І всі ці роки я переконувався, що душею навчального закладу є колектив однодумців, якому під силу любі трудності. На сьогоднішній день нас 67. З них 30 – річний ювілей своєї трудової діяльності в училищі відмічає сьогодні наш головний бухгалтер Галина Михайлівна Лягул. 29 років педагогічної діяльності ( з дня першого набору ) за плечима трьох моїх колег :

- Галини Михайлівни Бевзюк

- Наталії Леонідівни Холодної

- Олени Анатоліївни Юрченко

Наступний відлік трудового стажу в училищі включає від 25 до 20 років. І такий запис в трудових книжках мають 9 працівників.

26 осіб трудяться в училищі від 18 до 10 років. Решта – представники молодого покоління – трудова біографія в училищі яких тільки починається.

Рік тому трудовий колектив училища довірив мені відповідальну місію – очолити керівництво навчальним закладом, який за 30 років свого існування має власні традиції.

Тому окремо хочеться сказати за власний внесок в історію нашого училища і висловити слова найщирішої подяки трудовому колективу за допомогу в реалізації творчих планів. Від душі дякую всім спонсорам та особисто керівнику фермерського господарства Флорі Андрію Володимировичу за посильну фінансову допомогу . Це з Вашою підтримкою ми провели вагомі ремонтні роботи фасаду училища, методичного кабінету, кімнати майстрів, відродили приміщення училищної їдальні.

Лише за рік спільної роботи і в надзвичайно складний час для нашої держави, ми зуміли зробити те, що лише планували роками.

І сьогодні я хочу назвати тих , хто приклав великі зусилля для відбудови нашого спільного дому – це насамперед групи будівельників під керівництвом майстрів виробничого навчання :

- Надії Павлівни Федорової

- Олени Георгіївни Болгаренкової

- Олени Сергіївни Докторової

Випускна група електриків з майстром виробничого навчання Василя Івановича Калашнікова

Тесляр училища _ Маслов Олександр Іванович

Увесь склад техперсоналу, колектив викладачів та майстрів виробничого навчання. Завдяки Вам , ми маємо сьогодні навчальний заклад не гірший в області.

Як керівнику навчального закладу дозвольте представити шановних гостей, які завітали на наше свято.

Це - Заступник директора департаменту освіти і науки Переверзєв Віктор Володимирович. - Голова районної державної адміністрації Сорока Павло Володимирович - Заступник голови районної державної адміністрації Синчук лілія Сергіївна - Міський голова Гульда Юрій Леонідович - Головний бухгалтер департаменту освіти і науки Ляшенко Тетяна Миколаївна - Керівник контрольно ревізійної групи департаменту освіти і науки Романенко Олександр Володимирович - Керівник фермерського господарства Флоря Андрій Володимирович - Директор навчально-методичного кабінету професійно – технічної освіти Стаценко Ольга Валентинівна - Завідуюча відділенням банку «Аваль» Федорова Галина Олександрівна - Колишня учениця нашого училища головний бухгалтер районної лікарні Ткаченко Тетяна Вікторівна - Керівник фермерського господарства Прилуцький Микола Олексійович - Голова районної профспілкової організації Барановський Валерій Дмитрович - Завідуюча районним відділом освіти Шпак Алла Володимирівна - Приватні підприємці магазину «Імперіал» Яценко Раїса Петрівна та Олег Богданович

Дякую всім , хто сьогодні з нами!

Надіємося, що попереду нас чекають нові ювілеї, бо профтехосвіта має майбутнє.

Copyright © 2018 ПТУ №16 м.Мала Виска Rights Reserved.